Oznamy

24.11.2019 si naši chalani v Sokolovni v Liptovskom Mikuláši zmerali sily na v poradí treťom turnaji v 4-kovom volejbale s domácimi a Žilinou A a Žilinou B.
Výsledok??? Úžasný!!!

Začali sme proti lídrovi skupiny Liptovským Mikulášom.
Najnáročnejší zápas dňa už na úvod. Na druhej stane, kvalitný súper posúva aj nás k lepším a lepším výkonom! Tento zápas sme síce prehrali 0:2, ale ďalšie dva zápasy sme sa už len tešili.

Na druhý zápas sme nastúpili proti Žiline B, s ktorými už máme jedno víťazstvo z domácej pôdy, preto sme do tohto zápasu nastupovali s cieľom opäť vyhrať a potvrdiť našu stúpajúcu formu. Vyhrali sme 2:0 a namotivovaní sme sa pripravovali na Žilinu A.
Proti Žiline A sme v prvom sete súpera prekvapili a vyhrali sme ho s tesným rozdielom. Druhý set vyhral súper a pri stave 1:1 nasledoval tajbrejk do 15 bodov. V rozhodujúcom sete sme fantasticky začali a pri stave 8:2 sme už všetci verili, že to dáme https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f1e/2/16/1f60a.png");">?.
Napokon sme zdolali aj Žilinu A 2:1.
Chalanom za dnešný výkon patrí veľká pochvala!
Potešili a zároveň aj prekvapili svojim výkonom divákov, rodičov aj trénera!